Vše pro vaše úspěšné podnikání

S čím vám můžeme pomoci....?

Nabídka zprostředkování podnikatelského úvěru


Pro koho je podnikatelský úvěr vhodný.

Podnikatelský úvěr je vhodný pro začínající podnikatele, kteří nemají žádnou podnikatelskou historii a banka jim odmítá z těchto důvodů půjčit finance na podnikání! Podnikatelský úvěr je také vhodný pro ty, co opět chtějí rozjet své podnikání, které z nějakých důvodů přerušili nebo získali lukrativní zakázku a nemají dostatek volných finančních prostředků. V neposlední řadě i těm, co se dostali do druhotné platební neschopnosti nebo potřebují vyrovnat určitý dluh vůči státu a chtějí se vyhnout případné exekuci.
S podnikatelským úvěrem neztratíte svou volnost, naopak díky tomu, že je půjčka poskytována bezúčelně (bez podnikatelského záměru), můžete zbylé finance použít pro ostatní účely podnikání. Například pro vybavení kanceláře, zakoupení nových strojů apod..  
Nejste svázáni nevýhodnými podmínkami. Všechny náležitosti spojené s podnikatelským úvěrem jsou sepsány písemně v obchodních podmínkách, se kterými je každý předem seznámen. Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky a smlouvu si před podpisem můžete samozřejmě v klidu prostudovat. Měsíční splácení i poskytnutí úvěru probíhá vždy bezhotovostně, menší hotovostní zálohu lze čerpat již při podpisu smlouvy.  

Úvěr můžete získat maximálně na 15 let do výše 5 000 000 Kč.

Podmínka získání úvěru

Hlavní podmínkou uzavření úvěrové smlouvy (zápůjčky) je ručení nemovitostí jak v osobním vlastnictví (dům, byt, pozemek, nebytový prostor atd.), tak nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.  Druhou podmínkou je mít přidělené IČ jako OSVČ nebo právnická osoba.

Jak získat podnikatelský úvěr? Stačí vyplnit náš nezávazný online formulář - ZDE a po jeho odeslání se Vám ozve náš pracovník, se kterým dojednáte a upřesníte potřebné náležitosti k prvotnímu posouzení. Pokud budete splňovat podmínky pro poskytnutí úvěru, navštíví Vás náš pracovník, který provede interní tržní ocenění nemovitosti a při té příležitosti vyplníte žádost o úvěr. Následující pracovní den se ozve pracovník obchodního oddělení, který Vám sdělí, jak velkou finanční částku Vám mohou poskytnou a za jakých podmínek. Návrh smlouvy si můžete nechat zaslat elektronickou poštou. Pokud Vám podmínky budou vyhovovat, dohodnete si podpis v sídle společnosti poskytující úvěr nebo externí u Vás doma či kanceláři. Po těchto formalitách získáte neprodleně svou výhodnou půjčku s úrokovou sazbou již od 6% p.a. Výsledná úroková sazba je závislá na bonitě klienta, na typu a hodnotě zajištění a je vždy stanovena individuálně.

Nikdo Vás nebude nutit k uzavření smlouvy, budete mít čas si vše rozmyslet a zvážit, zda je pro Vás úvěr výhodný a jestli i v budoucnu budete mít zajištěny prostředky na jeho splácení. 

Naše společnost není poskytovatelem podnikatelského úvěru a neposkytuje finanční prostředky či jiné služby dle zákona 257/2016 Sb. Zákon o spotřebitelském úvěru.