Poznejte náš tým

Váše spokojenost je pro nás motivací..... !

       Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmem nemovitostí, jejich správou a zabezpečením. Samozřejmě poskytuje i široké finanční poradenství v oblasti realit.  Díky dlouholeté spolupráci se společností se silným finančním zázemím je naše realitní kancelář schopna Vám zprostředkovat pomoc v situaci, kdy potřebujete půjčit finanční hotovost na podnikání nebo s tím spojeným nákupem nemovitosti a to v bezkonkurenčně nejkratším čase.

Důvodem úspěchu naší kanceláře jsou zejména profesionální služby a velmi úzká spolupráce s touto společností. Díky tomu jsme schopni pomoci podnikatelům s jakýmkoli finančním problémem.

Nabízíme Vám vždy profesionální služby v oblasti realitního a bezpečnostního trhu včetně finančního poradenství, samozřejmostí je individuální přístup ke každému našemu klientovi a dlouhodobá vzájemná spolupráce ve všech oblastech správy nemovitosti.

Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "GDPR").